XXVII Niedziela Zwykła – 7 października 2018

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE – 07 PAŹDZIERNIKA 2018

XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś przeżywamy XXVII Niedzielę Zwykłą. Jest to równocześnie wspomnienie Matki Bożej Różańcowej. Dlatego wyjątkowo dziś, zmiana Tajemnic Różańcowych po Mszy św. o 8.30.
  2. Zapraszamy na Nabożeństwa Różańcowe. W dni powszednie po Mszy św. wieczornej,
    w niedzielę o godz. 17.30.
  3. Zapraszamy na spotkanie ministrantów na spotkanie w środę po Nabożeństwie Różańcowym.
  4. Najbliższy czwartek, to II czwartek miesiąca – wieczór ku czci św. Jana Pawła II. Zachęcamy do składania intencji nowennowych na kartkach. Po Nabożeństwie odbędzie się kolejne spotkanie Rady Rycerzy Kolumba.
  5. W sobotę przypada 13 dzień miesiąca. Zapraszamy na Nabożeństwo Fatimskie. W ten dzień przypadają imieniny ks. bpa Edwarda Białogłowskiego. Otaczajmy Go naszą modlitwą.
  6. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy XVIII Dzień Papieski. Zbiórka do puszek na fundusz papieski. Zapraszamy na centralne obchody Dnia Papieskiego w niedzielę 14.10.2018 r. do katedry rzeszowskiej. Msza św. o godz. 15.00, natomiast o godz. 17.30 koncert papieski.
  7. Duszpasterstwo Rodzin zaprasza na rekolekcje dla osób żyjących w tzw. związkach niesakramentalnych. Odbędą się one od 9 do 11 listopada w Domu Rekolekcyjnym KANA
    w Czarnej Sędziszowskiej.
  8. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej. Bardzo nam zależy na ożywieniu czytelnictwa tej prasy w naszej Parafii.
  9. Serdecznie dziękujemy wszystkim za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.