XXII Niedziela Zwykła – 2 wrzesień 2018

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE – 02 WRZESIEŃ 2018

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś przeżywamy XXII Niedzielę Zwykłą.
  2. W tym tygodniu przypada Pierwszy Czwartek i Piątek Miesiąca.
  3. W czwartek Nowenna ku czci św. Jana Pawła II. Zachęcamy do składania intencji nowennowych na kartkach.
  4. Pierwszy Piątek odwiedzimy chorych o godz. 7.45, a od 17.00 możliwość spowiedzi.
  5. W sobotę przypada święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny.
  6. W przyszłą niedzielę zmiana Tajemnic Różańcowych po Mszy św. o godz. 8.30.
  7. Zakończył się miesiąc sierpień. Dziękujemy za ofiarowanie daru trzeźwości i abstynencji. Zachęcamy by ten czas trwał nadal – pamiętamy o zachęcie, aby ten czas w tym roku trwał 100 dni.
  8. Jeszcze raz bardzo dziękuję za przygotowanie pięknego wieńca dożynkowego, który w minioną niedzielę był prezentowany na diecezjalnych dożynkach. Bardzo dziękuję reprezentacji Parafii, która mimo nie najlepszej pogody udała się do Katedry na modlitwę. Ta obecność została dostrzeżona. Msza św. jako dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, ochronę przed kataklizmami i potrzebne łaski dla naszej Parafii zostanie odprawiona w najbliższą niedzielę
    o godz. 8.30.
  9. Bardzo dziękujemy za gromadzenie makulatury i złomu, jako wsparcie dla misji oraz za zbieranie nakrętek plastikowych dla Hospicjum. Bóg zapłać!
  10. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.
  11. Serdecznie dziękujemy wszystkim za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.
  12. Rozpoczyna się nowy rok szkolny i katechetyczny. Wszystkim uczniom, nauczycielom, wychowawcom i katechetom życzymy Bożego Błogosławieństwa i Światła Ducha Świętego.