XVIII Niedziela Zwykła – 5 sierpnia 2018

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE – 05 SIERPNIA 2018

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś przeżywamy XVIII Niedzielę Zwykłą. Z racji pierwszej niedzieli miesiąca Adoracja Najświętszego Sakramentu. Składka dzisiejsza przeznaczona jest na cele diecezjalne.
  2. W przyszłą niedzielę (12 sierpnia) zmiana tajemnic odbędzie się po Mszy św. o godz. 11.30. Msza św. będzie odprawiana w intencji wszystkich Członków Róż Różańcowych i Ich Rodzin. Serdecznie zapraszamy!
  3. W tym tygodniu Msze św. w dni powszednie będą odprawiane według następującego porządku:
    w poniedziałek, wtorekpiątek o godz. 7.00 rano
    – w środę, czwarteksobotę o godz. 18.00
  1. Rozpoczął się miesiąc sierpień. Zachęcamy do składania Bogu duchowych darów, zwłaszcza daru abstynencji i trzeźwości.
  2. W poniedziałek święto Przemienienia Pańskiego.
  3. Najbliższy czwartek, to drugi czwartek miesiąca. Zapraszamy do Wieczoru Modlitwy ze św. Janem Pawłem II. Zachęcamy do składania intencji nowennowych na kartkach. Zapraszamy wszystkich parafian. W ten dzień przypada święto św. Teresy Benedykty od Krzyża (Edyty Stein), Patronki Europy.
  4. W ubiegła niedzielę odbyła się składka do puszek na MIVA Polska. Zebrano kwotę 547,10 zł. Serdecznie dziękujemy!
  5. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.
  6. Serdecznie dziękujemy wszystkim za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.