XI Niedziela Zwykła – 17 czerwca 2018

INFORMACJE DUSZPASTERSKIE – 17 CZERWCA 2018

XI NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dziś przeżywamy XI Niedzielę Zwykła. Nabożeństwo czerwcowe o godz. 17.30.
  2. Rada Osiedla Wilkowyja i Rzeszowski Dom Kultury zapraszają dzisiaj na Dni Osiedla Wilkowyja. Szczegóły na plakacie. Serdecznie zapraszamy.
  3. Zapraszamy na Nabożeństwo do Serca Bożego codziennie po Mszy św. wieczornej. W niedzielę o 17.30.
  4. W czwartek po Mszy św. Nowenna ku czci św. Jana Pawła II. Serdecznie zapraszamy.
  5. W przyszła niedzielę przypada Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.
  6. W Roku, w którym dziękujemy Bogu i ludziom za dar wolnej Ojczyzny, w 100. rocznicę odzyskania przez Polskę Niepodległości pragniemy serdecznie zaprosić wszystkich do wspólnego pielgrzymowania na Jasną Górę w grupie św. Józefa Sebastiana Pelczara w dniach 4 – 13 sierpnia 2018 roku. Zapisy do tej grupy odbędą się w niedzielę 17 i 24 czerwca
    w godzinach 15.00 – 16.00 w salce przy parafii św. Józefa Sebastiana Pelczara w Rzeszowie lub w kancelarii parafialnej w godzinach urzędowania. Przy zapisie składamy deklarację i wpłacamy zaliczkę w wysokości 60 zł.
  7. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na spotkanie w poniedziałek 19. 06. 2018 r. po nabożeństwie wieczornym.
  8. W sobotę 23 czerwca obchodzimy Dzień Taty. Nie zapomnijmy o życzeniach dla nich
    i modlitwie w ich intencji.
  9. PKP Polskie Linie Kolejowe zwracają się z prośbą o zachowanie szczególnej ostrożności na przejazdach kolejowych. Od 1 czerwca 2018 r. przejazdy kolejowo – drogowe zostały wyposażone w żółte naklejki z indywidualnym numerem identyfikacyjnym. Znajdują się one po wewnętrznej stronie krzyży św. Andrzeja i napędów rogatkowych. W przypadku awarii, zagrożenia wypadkiem lub wypadku należy dzwonić pod wskazany na naklejce numer telefonu i podać numer przejazdu, co umożliwi szybką identyfikację miejsca i odpowiednią interwencję.
  10. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.
  11. Serdecznie dziękujemy wszystkim za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.