Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego – 1 Kwietnia 2018

01 KWIETNIA 2018

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

1. Dziś przeżywamy Niedzielę Zmartwychwstania Pańskiego.
  2. Jutro Poniedziałek Wielkanocny. Msze św. jak w każdą niedzielę.
  3. W tym tygodniu przeżywamy pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca.W czwartek nabożeństwo połączone z Nowenną do św. Jana Pawła II po Mszy św. wieczornej.W piątek udamy się do chorych od godz. 7.45. Możliwość spowiedzi od godz. 17.00.W sobotę nabożeństwo wieczorne rozpocznie się modlitwą różańcową o godz. 17.15, następnie Msza św. Serdecznie zapraszamy!
  1. W najbliższą Niedzielę Święto Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego połączona ze szczególną modlitwą za wstawiennictwem św. Siostry Faustyny. Trwa nowenna do Miłosierdzia Bożego. Na przyszła niedzielę przy ołtarzu składamy ofiary Wielkopostnej Jałmużny (Skarbonki Wielkopostne).
  2. Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy udanego świętowania największej Tajemnicy naszej wiary. Życzymy wielu łask Bożych i dobrego, świątecznego odpoczynku.
  3. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej
  4. Serdecznie dziękujemy wszystkim za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii. Szczególnie pragniemy podziękować za przygotowanie kościoła na Święta. Bóg zapłać za posprzątanie i udekorowanie świątyni.