IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 11 MARZEC 2018

11 MARZEC 2018

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Dziś przeżywamy IV Niedzielę Wielkiego Postu. Zapraszamy w dniu dzisiejszym na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00; po nich Msza św. o godz. 18.00.
  2. W każdą niedzielę Wielkiego Postu Godzinki o Męce Pańskiej o godz. 8.00.
  3. W naszej parafii w każdy piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17.15, a w każdą niedzielę Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00. Składka w czasie nabożeństwa na kwiaty do Bożego Grobu. Zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach.
  4. Pragniemy poinformować, że rekolekcje wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się w piątek 16 marca i potrwają do V Niedzieli Wielkiego Postu (18.03). Prosimy o zarezerwowanie sobie czasu na rekolekcje i modlitwę o dobre ich przeżycie. Poprowadzi je ks. Tomasz Gałuszka pracujący na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim i w Sądzie Biskupim w Rzeszowie.
  5. Dziś zmiana tajemnic różańcowych po Mszy św. o godz. 8.30. Cieszymy się, że powstaje już trzecia róża różańcowa w naszej parafii. Chętnych, którzy wyrazili pragnienie uczestniczenia w niej zapraszamy również na tą godzinę. Pobłogosławimy i rozdamy tajemnice różańcowe.
  6. Również dzisiaj, w naszej parafii gościmy będziemy Rycerzy Jana Pawła II z generałem zakonu Krzysztofem Wąsowskim. Gorąco zapraszamy mężczyzn na spotkanie z rycerzami po Mszy św. o godz. 11.30. Podstawowym celem Zakonu Rycerzy Jana Pawła II jest formacja katolickich mężczyzn świeckich na wzór Jana Pawła II, który niejednokrotnie swoim życiem dawał świadectwo męskości i świętości, pokazując, że te dwie wartości można połączyć na większą chwałę Bożą! Ten zasadniczy cel Rycerze Jana Pawła II chcą realizować poprzez zaangażowanie w różne rodzaje aktywności, o których na spotkaniu opowiedzą przedstawiciele zakonu.
  7. Barankiiiiii
  8. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.
  9. Serdecznie dziękujemy wszystkim za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.