III Niedziela Wielkanocna – 15 kwietnia 2018

15 KWIETNIA 2018

III NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Dziś przeżywamy III Niedzielę Wielkanocną. Rozpoczyna się X Tydzień Biblijny połączony z II Narodowym Czytaniem Pisma Świętego. W tym roku będzie czytany List do Rzymian. Przed każdą Mszą św. odczytamy fragment tego Listu. Zachęcamy do częstszego w tym okresie sięgania po Biblię. Z tyłu kościoła, w koszyczku znajdują się karteczki, a na nich podpowiedź i zachęta do lektury Pisma Świętego. Zabierzmy je i odszukajmy te fragmenty. Rozważmy je w ciszy w domu.
  2. W minioną niedzielę zebraliśmy składkę na Caritas Diecezji Rzeszowskiej w wysokości 1 369 zł. Ofiara ze Skarbonek Wielkopostnych wyniosła 120 zł, 11 groszy. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na cele inwestycyjne naszej parafii.
  3. W przyszła niedzielę rozpoczyna się Tydzień modlitw o powołania kapłańskie i zakonne.
  4. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej. Tygodnik Katolicki Niedziela proponuje m. in. artykuł o naszej parafii – koniecznie zakupmy! Artykuł na temat krzyża przed naszą świątynią, jak i informacje o naszej parafii.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.