NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO – 7 STYCZNIA 2018

7 STYCZNIA 2018

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

1. Niedziela Chrztu Pańskiego – rozpoczyna się okres zwykły w liturgii. Kolędy tradycyjnie śpiewamy do 2 lutego. Jest to zarazem I niedziela miesiąca, po Mszy Św.  adoracja Najświętszego Sakramentu.
  1. Najbliższa niedziela, druga w miesiącu – zmiana tajemnic różańcowych po Mszy Św. o godz. 8.30; składka przeznaczona na cele parafialne.
  2. W najbliższym tygodniu Msze Święte od poniedziałku do soboty tylko o godz. 7.00 rano z racji wizyty duszpasterskiej za wyjątkiem czwartku.
    W czwartek  11 stycznia  wyjątkowo Msza Św. tylko o godz. 18.00 wieczorem. Jest to kolejny WIECZÓR MODLITWY ZE ŚW. JANEM PAWŁEM II.

Zapraszamy Wszystkich Parafian na  wspólne kolędowanie  i  dzielenie się Opłatkiem w naszej Wspólnocie.Będzie to podziękowanie za Okres Bożego Narodzenia i dar naszej Parafii oraz Kaplicy. Msza Święta zostanie odprawiona w intencji Wszystkich Rodzin naszej Parafii, by wzrastały w miłości i w łasce u Boga i u ludzi. Dzieci otrzymają specjalne błogosławieństwo.

Będzie to także Uroczyste zakończenie Wizyty Duszpasterskiej w naszych Rodzinach.  Prosimy o mobilizację by jak najwięcej osób wzięło udział w tym nabożeństwie oraz uroczystej nowennie do św. Jana Pawła II. Niech to będzie wyraz naszej wiary i okazja do integracji parafialnej wspólnoty.

1. Wizyta duszpasterska w tym tygodniu od godziny 16.00.

Poniedziałek, 8 stycznia – ul. Św. Kingi 12 (blok)
    Wtorek, 9 stycznia – ul. Św. Kingi  14 (blok)
    Środa, 10 stycznia – ul. Św. Kingi 10 (blok) i św. Kingi 20 (blok)Mieszkania pominięte odwiedzimy z wizytą w piątek od godz. 16.00. Prosimy o zgłaszanie ich w kancelarii.

1. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej.
  2. Serdecznie dziękujemy wszystkim za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.