25 LUTY 2018 – II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

25 LUTY 2018

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Dziś przeżywamy II Niedzielę Wielkiego Postu – to Niedziela „Ad Gentes” – Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami. Dziś po Mszach św. zbiórka do puszek na cele misyjne. Zapraszamy w dniu dzisiejszym na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00; po nich Msza św. o godz. 18.00.
  2. W każdą niedzielę Wielkiego Postu Godzinki o Męce Pańskiej o godz. 8.00.
  3. W naszej parafii w każdy piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej o godz. 17.15,
    a w każdą niedzielę Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00. Zachęcamy do udziału w tych nabożeństwach.
  4. W każdą niedzielę na Gorzkich Żalach składka na kwiaty do Bożego Grobu. Zadbajmy o piękny wystrój naszej świątyni.
  5. We wtorek po Mszy św. wieczornej spotkanie dla kandydatów do bierzmowania.
  6. W tym tygodniu przeżywamy pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca.
    W czwartek nabożeństwo połączone z Nowenną do św. Jana Pawła II po Mszy św. wieczornej.
    W piątek udamy się do chorych od godz. 7.45, natomiast wieczorem o 17.15 Droga Krzyżowa, a po wieczorem po Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu z nabożeństwem do Serca Bożego. Wcześniej możliwość spowiedzi od godz. 16.30.
    W sobotę nabożeństwo wieczorne rozpocznie się modlitwą różańcową o godz. 17.15, następnie Msza św. Serdecznie zapraszamy!
  1. W najbliższą niedzielę, 4 marca, przeżywać będziemy imieniny księdza biskupa Kazimierza Górnego. Zachęcamy do modlitwy w Jego intencji.
  2. Pragniemy poinformować, że rekolekcje wielkopostne w naszej parafii rozpoczną się w piątek 16 marca i potrwają do V Niedzieli Wielkiego Postu (18.03). Prosimy o zarezerwowanie sobie czasu na rekolekcje i modlitwę o dobre ich przeżycie. Szczegóły zostaną podane w najbliższym czasie.
  3. Zachęcamy do nabycia prasy katolickiej. W dzisiejszej Niedzieli m. in. O życiu św. Ojca Pio. Jaki był? Ile godzin spowiadał? Jakich dokonywał cudów?
  4. Serdecznie dziękujemy wszystkim za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.