By 11 listopada 2017 No Comments

12 LISTOPADA   2017

XXXII NIEDZIELA ZWYKŁA

1. XXXII Niedziela zwykła. Dziś łączy się z nami w modlitwie parafia Rogoźnica. Ks. Proboszcz głosi tam Słowo Boże, a wierni składają swoje ofiary na potrzeby naszej parafii. Z góry dziękujemy im za ten dar serca i polecamy Wszystkich Ofiarodawców w czasie czwartkowej Nowenny i Mszy Świętej.
  2. W ubiegłą niedzielę parafia Przewrotne złożyła na potrzeby naszej wspólnoty kwotę 4 050 zł. Składamy Im  serdeczne podziękowanie. Bóg zapłać!
  3. Dziś II niedziela miesiąca – po Mszy świętej o godz. 8.30 zmiana tajemnic różańcowych. Składka przeznaczona na cele parafialne.
  4. Serdecznie dziękujemy za udział w kolejnym Wieczorze Modlitwy ze św. Janem Pawłem II i modlitwę za Zmarłych cierpiących w czyśćcu. Był to piękny wyraz Waszej wiary.
  5. We wszystkie dni tygodnia oraz z niedzielę modlitwa za Zmarłych polecanych w wypominkach o godz. 17.30. Zachęcamy do tej formy pomocy dla tych co od nas odeszli. Kartki wypominkowe można składać na tacę, w zakrystii  lub w kancelarii parafialnej.
  6. W tym tygodniu w poniedziałek wspomnienie św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, w piątek św. Elżbiety Węgierskiej a w sobotę bł. Karoliny Kózkówny, Patronki naszej Diecezji.
  7. Pragniemy poinformować, że 23 listopada w czwartek odbędzie się w naszej Kaplicy modlitwa o uzdrowienie z udziałem Charyzmatyków Danuty i Henryka z Tarnówki. Już teraz serdecznie zapraszamy
    i prosimy o modlitwę w intencji tego spotkania.
  8. Przypominamy, że w roku szkolnym 2017/18 formację do bierzmowania powinni rozpocząć uczniowie klasy VII Szkoły Podstawowej  i klasy II Gimnazjum. Formacja potrwa 2 lata.Nadal prosimy więc wyżej wymienionych Uczniów o zgłaszanie się w kancelarii parafialnej wraz z jednym z Rodziców. W najbliższym czasie zostanie podany termin pierwszego wspólnego spotkania.
  10. Serdecznie dziękujemy Wszystkim za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.