By 29 października 2017 No Comments

29 PAŹDZIERNIKA   2017

XXX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. XXX Niedziela zwykła. Dziś łączy się z nami w modlitwie parafia Głogów Młp. – Fara. Ks. Proboszcz głosi tam Słowo Boże, a wierni składają swoje ofiary na potrzeby naszej parafii. Z góry dziękujemy im za ten dar serca i polecamy Wszystkich Ofiarodawców w naszych modlitwach.
  2. W ubiegłą niedzielę przeżywaliśmy Odpust Parafialny modląc się za wstawiennictwem św. Jana Pawła II. Serdecznie dziękujemy Wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu tej Uroczystości oraz w jej przebiegu, zarówno Parafianom jak i Gościom. Za duże zaangażowanie i otwarte serce serdeczne Bóg zapłać!
  3. We wtorek, 31 października  zakończenie nabożeństw różańcowych. Dzieci niech przyniosą swoje plansze z zebranymi naklejkami. Czeka ich drobna nagroda za wspólną modlitwę i zaangażowanie.
  4. We wtorek możliwość skorzystania z Sakramentu Pokuty od godz. 17.00.
  5. W środę 1 listopada – Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze Św. jak w każdą niedzielę o godz. 8.30. 11.30 i 18.00.  O godz. 17.30 różaniec za zmarłych.
  6. W czwartek, 2 listopada  wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych, msze św. o godz. 7.00 i 18.00; różaniec o godz. 17.30.
  7. W dni powszednie  jak również w niedziele różańcowa modlitwa za zmarłych  o godz. 17.30.
  8. Zachęcamy do modlitwy za naszych Bliskich Zmarłych oraz tych, którzy najbardziej potrzebują tej pomocy. Można to uczynić wypisując na kartkach imiona zmarłych; kartki są wyłożone przy prasie. Można też zamówić Mszę Świętą, która jest wielkim darem dla Zmarłych, szczególnie w miesiącu listopadzie.Pamiętać należy również o odpustach za zmarłych.
  9. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Spowiedź w piątek od godz. 17.00, wyjazd do chorych od godz. 7.30.
  10. W piątek o godz. 18.00 Msza św., a po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu i litania do Serca Pana Jezusa.
  11. Nabożeństwo z racji I soboty miesiąca rozpocznie się o godz. 17.15 wystawieniem Najświętszego Sakramentu i modlitwą różańcową. Potem odprawiona zostanie uroczysta Msza Św.
  12. W każdą niedzielę próba śpiewu dla Dzieci przed Mszą Św. o godz. 11.30.
  13. Zbiórka ministrantów w czwartek po Mszy Św. wieczornej i nowennie.
  15. Serdecznie dziękujemy Wszystkim za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.