Informacje Duszpasterskie

24 WRZEŚNIA  2017

XXV NIEDZIELA ZWYKŁA

1. XXV Niedziela zwykła.
  2. Dziś mamy możliwość poparcia inicjatywy ustawodawczej „Zatrzymaj Aborcję”, której celem jest usunięcie z polskiego prawa możliwości zabijania dzieci nienarodzonych ze względu na to, że są chore, a nawet tylko dlatego, że podejrzewa się u nich chorobę. Można to uczynić po Mszy Św. podpisując przygotowaną listę.
  3. W tym tygodniu w poniedziałek wspomnienie bł. Władysława z Gielniowa, w środę św. Wincentego a Paulo, w czwartek św. Wacława, w piątek Święto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała, w sobotę św. Hieronima.
  4. Przypominamy, że  Msze Święte w dni powszednie są odprawiane codziennie o godz. 7.00 rano i 18.00 wieczorem.  W niedziele o godz. 8.30 i 11.30.
  5. Dzieci zapraszamy szczególnie na Mszę św. o godz. 11.30, a wcześniej na próbę śpiewu.
  6. W najbliższą niedzielę rozpoczynamy miesiąc październik. Zapraszamy na nabożeństwo różańcowe o godz. 17.30, a potem na Mszę Św. wieczorną o godz. 18.00.
  7. Zbiórka ministrantów w czwartek po Mszy Św. wieczornej.
  8. Rada Osiedla Wilkowyja przypomina mieszkańcom, że w dniach 18 września – 6 października 2017 r. odbywa się głosowanie w sprawie Rzeszowskiego Budżetu Obywatelskiego. Po  Mszy św. można pobrać karty do głosowania wraz z instrukcją.    Chętni mogą   również głosować   przez internet.
  10. Serdecznie dziękujemy Wszystkim za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii, w tym szczególnie za ofiary na Krzyż przed naszą Kaplicę.