By 15 sierpnia 2017 No Comments

13 SIERPNIA  2017

XIX NIEDZIELA ZWYKŁA

1. XIX Niedziela zwykła, dziś dodatkowa Msza Św. o godz. 18.00 i Nabożeństwo Fatimskie z krótką procesją oraz Figurą Matki Bożej. Podczas tego nabożeństwa zmiana tajemnic różańcowych.
  2. Dziś także II niedziela miesiąca – składka przeznaczona na cele parafialne.
  3. Bardzo serdecznie dziękuję za udział w ostatnim Wieczorze Modlitwy ze św. Janem Pawłem II i za modlitwę w intencji osób uzależnionych.
  4. W tym tygodniu we wtorek Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze Św. jak w każdą niedzielę o godz. 8.30 i 11.30 z poświęceniem owoców, ziół i kwiatów.
  5. W pozostałe dni tygodnia Msze Św. według porządku wakacyjnego. W poniedziałek i piątek o godz. 7.00 rano, natomiast w środę, czwartek i sobotę o godz. 18.00 wieczorem.
  7. Serdecznie dziękujemy Wszystkim za wszelkie ofiary złożone na potrzeby naszej parafii.